Name: Danzig
ID: 289
Kreis: Danzig
Alt. Name: Gdańsk
Longitude: 18.654°
Latitude: 54.3483°
GOV-Kennung: DANZIGJO94HI
Wohnorte:

Orte in der Nähe von Danzig

1Staatsarchiv Danzig1.13 [km]
2Zigankenberg3.45 [km]
3Wonneberg4.31 [km]
4Weichselmünde5.05 [km]
5Goschin7.02 [km]
6Hochzeit7.33 [km]
7Müggenhahl8.55 [km]
8Olivaer Forst9.72 [km]
9Langenau13.66 [km]
10Groß Saalau14.91 [km]

Digitalisierte Bestände und Dokumente aus Danzig

Sig. Titel
6/3Podkomisariat Naczelnej Rady Ludowej w Gdańsku
10/14Polizeipräsidium Danzig [Prezydium Policji w Gdańsku]
10/300Akta miasta Gdańska - Missiva
10/2384Komitet Wojewódzki Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej w Gdańsku