Name: Neuenburg
ID: 390
Kreis: Schwetz
Alt. Name: Nowe
Longitude: 18.7286°
Latitude: 53.6474°
GOV-Kennung: NEUURGJO93IQ
Wohnorte:

Orte in der Nähe von Neuenburg

1Pienonskowo6.52 [km]
2Espenhöhe7.60 [km]
3Plochotschin8.76 [km]
4Fronza9.44 [km]
5Brodden15.87 [km]
6Marienwerder16.13 [km]
7Barloschno16.40 [km]
8Mareese17.75 [km]
9Marienfelde (Michałowo)17.86 [km]
10Oberförsterei Krausenhof18.59 [km]

Digitalisierte Bestände und Dokumente aus Neuenburg

Sig. Titel
6/196Akta miasta Nowego, pow. Świecie
6/309Akta metrykalne parafii rzymskokatolickiej w Nowem, pow. Świecie
6/411Akta metrykalne ewangelicko-unijnej gminy wyznaniowej w Nowem, pow. Świecie