Name: Bromberg
ID: 395
Kreis: Bromberg
Alt. Name: Bydgoszcz
Longitude: 18.001°
Latitude: 53.1219°
GOV-Kennung: BROERGJO93AD
Wohnorte:

Orte in der Nähe von Bromberg

1Staatsarchiv Bromberg1.06 [km]
2Osielsk9.03 [km]
3Zolondowo11.27 [km]
4Fordon11.94 [km]
5Neuheim13.65 [km]
6Ostrometzko14.01 [km]
7Rinarschewo14.06 [km]
8Wtelno14.74 [km]
9Schulitz15.54 [km]
10Dobsch18.74 [km]

Digitalisierte Bestände und Dokumente aus Bromberg

Sig. Titel
6/118Podkomisariat Naczelnej Rady Ludowej na obwód nadnotecki w Bydgoszczy
6/189Akta miasta Bydgoszczy
6/378Akta metrykalne żydowskiej gminy wyznaniowej w Bydgoszczy
6/392Akta metrykalne ewangelicko-unijnej gminy wyznaniowej w Bydgoszczy
6/428Klasztor Bernardynów w Bydgoszczy
6/429Klasztor Jezuitów w Bydgoszczy
6/851Urząd Wojewódzki Pomorski w Bydgoszczy
6/852Pomorska Wojewódzka Rada Narodowa w Bydgoszczy
6/899Zarząd Miejski w Bydgoszczy
6/1844Okręgowa Komisja Badania Zbrodni Hitlerowskich w Bydgoszczy
6/2233Zbiór fotografii Archiwum Państwowego w Bydgoszczy