Name: Vandsburg
ID: 419
Kreis: Flatow
Alt. Name: Więcbork
Longitude: 17.4893°
Latitude: 53.3512°
GOV-Kennung: VANURGJO83RI
Wohnorte:

Orte in der Nähe von Vandsburg

1Komierowo15.32 [km]
2Waldau18.84 [km]
3Wierzchucin19.87 [km]
4Erlau22.10 [km]
5Wordel22.69 [km]
6Sicienko24.00 [km]
7Nakel24.81 [km]
8Slesin25.27 [km]
9Gostycyn26.29 [km]
10Gersdorf28.32 [km]

Digitalisierte Bestände und Dokumente aus Vandsburg

Sig. Titel
6/363Akta metrykalne parafii rzymskokatolickiej w Więcborku, pow. Złotów
6/389Akta metrykalne żydowskiej gminy wyznaniowej w Więcborku, pow. Złotów